Doprava PPL ZDARMA pro nákup

Vyhledávání

Kontakt na Ekupectví

Blanka Šestáková
Rechle 369
CZ - 389 01 Vodňany

IČ: 88790576
Jsem plátce DPH

www.ekupectvi.cz
ekupectvi@gmail.com

Napište nám e-mail

+420 604 767 675+420 604 767 675

 

Příběh Ekupectví = příběh rodinného e-shopu s osobním přístupem

Proč Ekupectví?

Představte si e-shop , spojte ho s kupectvím, kde koupíte všechno možné. A máte Ekupectví.

Jak to začalo? A jak je to dnes?

Na začátku potřeboval můj manžel e-shop pro prodej solárních sprch a své knihy Zastřešení bazénů. Na knihu navazuje i informační web o všech možnostech zastřešení nebo zakrytí bazénů www.zastresenibazenu.info. Další produkty kolem bazénů a zahrady již byly logickým rozšířením sortimentu. Naše osobní aktivity nás samozřejmě přivedly i ke sportovním potřebám a army doplňkům. Náš vztah k přírodě a přiznejme si, i neochota vydávat peníze za balenou vodu, nás vedl k projektu bobble láhví a následně i EQUA lahví. Sortiment konopných přípravků jsme brali jako doplněk pro naše zákazníky.

Během let se naše Ekupectví, vlastně dle našeho sloganu Vaše kupectví online, rozrostlo tak, že jsem jej od manžela převzala. Manžel se nadále profesně věnoval svému zaměstnání - významné firmě na výrobu a prodej zastřešení bazénů. 

V 2015 nám však jeden z vyhledávačů začal blokovat konopné přípravky. Přesunuli jsme je tedy na náš nový e-shop www.pomoczprirody.cz. Zde najdete i pár produktů tradiční čínské medicíny. TCM se věnují i naše stránky www.eshoptcm.cz. Přírodní mýdla z Mýdlárny Rubens používáme jako dárky pro naše stálé zákazníky. 

Téměř vše, co prodáváme osobně známe z vlastního používání. Spoustu zajímavého najdete také v našem zbylém sortimentu. Část výrobků jsme Vám také schopni nabídnout pomocí naší půjčovny.

Nechceme zbytečně zvyšovat náklady našeho e-shopu, nedisponujeme tedy kamennou pobočkou. Většinu nabízeného zboží držíme skladem. Zboží z Vaší objednávky si můžete po telefonické domluvě vyzvednout i na naší adrese ve Vodňanech, téměř v kteroukoliv hodinu.

Zasíláme pomocí kurýrní služby PPL a Českou poštou. Pro zásilky na Slovensko využíváme PPL. Cenu si dle nakupované položky a Vámi zvoleného dopravce zvolíte při realizaci konkrétní objednávky. 

Chceme Vás ujistit, že osobní přístup k obchodu a solidní jednání je naším standardem.

Blanka Šestáková
majitelka Ekupectví
LinkedIn profil Blanka
LinkedIn Ekupectví 
Ing. Jan Šesták
www.zastresenibazenu.info,
www.eshoptcm.cz, www.pomoczprirody.cz
LinkedIn profil Jan
LinkedIn Zastřešení bazénů

© Ekupectví - Všechna práva vyhrazena.

Ekupectví - Vaše kupectví online, e-shop Vodňany

TOPlist