Vyhledávání

Kontakt na Ekupectví

Blanka Šestáková
Rechle 369
CZ - 389 01 Vodňany

IČ: 88790576
Jsem plátce DPH

www.ekupectvi.cz
ekupectvi@gmail.com

Napište nám e-mail

+420 604 767 675

Příběh Ekupectví = příběh rodinného e-shopu s osobním přístupem

Proč Ekupectví?

Představte si e-shop , spojte ho s kupectvím, kde koupíte všechno možné. A máte Ekupectví.

Jak to začalo? A jak je to dnes?

Na začátku potřeboval můj manžel e-shop pro prodej solárních sprch a své knihy Zastřešení bazénů. Na knihu navazuje i informační web o všech možnostech zastřešení nebo zakrytí bazénů www.zastresenibazenu.info. Další produkty kolem bazénů a zahrady již byly logickým rozšířením sortimentu. Naše osobní aktivity nás samozřejmě přivedly i ke sportovním potřebám a army doplňkům. Náš vztah k přírodě a přiznejme si, i neochota vydávat peníze za balenou vodu, nás vedl k projektu bobble láhví a následně i EQUA lahví. Sortiment konopných přípravků jsme brali jako doplněk pro naše zákazníky.

Během let se naše Ekupectví, vlastně dle našeho sloganu Vaše kupectví online, rozrostlo tak, že jsem jej od manžela převzala. Manžel se nadále profesně věnoval svému zaměstnání - významné firmě na výrobu a prodej zastřešení bazénů. 

V 2015 nám však jeden z vyhledávačů začal blokovat konopné přípravky. Přesunuli jsme je tedy na náš nový e-shop.  Po asi dvouletém provozování jsme konopné přípravky opustili a produkty tradiční činské medicíny jsme přesunuli zpět na Ekupectví. TCM se věnují i naše stránky www.eshoptcm.cz (od 2022 zrušeno). Přírodní mýdla z Mýdlárny Rubens používáme jako dárky pro naše stálé zákazníky. 

Téměř vše, co prodáváme osobně známe z vlastního používání. Spoustu zajímavého najdete také v našem zbylém sortimentu. Část výrobků jsme Vám také schopni nabídnout pomocí naší půjčovny. Pod svá křídla jsme si také vzali provoz webu netradičního lyžařského vleku SkolRohanov.

Nechceme zbytečně zvyšovat náklady našeho e-shopu, nedisponujeme tedy kamennou pobočkou. Většinu nabízeného zboží držíme skladem. Zboží z Vaší objednávky si můžete po telefonické domluvě vyzvednout i na naší adrese ve Vodňanech, téměř v kteroukoliv hodinu. Bohužel po zavedení EET nejsme připraveni na Vaše případné platby v hotovosti při osobním vyzvednutí zboží. Pořízení platebního terminálu nám vyšlo jako neekonomické vzhledem k minimu objednávek řešených osobním vyzvednutím. Je možná tedy platba předem na účet.

Zasíláme pomocí kurýrní služby PPLČeskou poštou a Zásilkovnou. Pro zásilky na Slovensko využíváme PPL. Cenu si dle nakupované položky a Vámi zvoleného dopravce zvolíte při realizaci konkrétní objednávky. 

Od roku 2017 Ekupectví kompletně převzalo pod svá křídla i veškeré aktivity kolem informačního webu o všech možnostech jak zastřešit či zakrýt bazén.

Chceme Vás ujistit, že osobní přístup k obchodu a solidní jednání je naším standardem.

Blanka Šestáková
majitelka Ekupectví
LinkedIn profil Blanka
LinkedIn Ekupectví 
  www.zastresenibazenu.info,
www.eshoptcm.cz
LinkedIn profil Jan
LinkedIn Zastřešení bazénů

© Ekupectví - Všechna práva vyhrazena.

TOPlist